'tMosterdzaadje logo
AGENDA november
2012
TERUG NAAR STARTPAGINA TERUG NAAR ARCHIEF
JAN FEB MAART APRIL MEI JUNI SEPT OKT NOV DEC
VRIJDAG 2 NOV
20.00 UUR

BLOKFLUITENSEMBLE SCARABEE
“Juweeltjes uit de Barok”
MARIEKE RIGTERINK
WENDY WOUTERS       - BLOKFLUITEN
HILDE DE WOLF          
EELCO KOOIKER - KLAVECIMBEL
MARTIJN VERBRUGH - VIOLA DA GAMBA
Corette, Purcell, Boismortier
ZONDAG 4 NOV
15.00 UUR

CELLO EN PIANO
IVANA POPARIC - CELLO
FREDERIC VOORN - PIANO
o.a. Beethoven, Schumann en Fauré
VRIJDAG 9 NOV
20.00 UUR
WERELDMUZIEK ENSEMBLE HAVA-HAVA
CORA GREEVENBOSCH - BANSURI en ALT-FLUIT
MARIANNE NOORDINK - NEY en FLUIT
JORNT DUYX - GITAAR, COMPOSITIE
YORGOS KESISOGLOU - UD
DIEDERIK VAN DIJK - CELLO
VERA RAMER - ZANG
Turkse composities, Indiase improvisaties, melodieën uit Armenië, Libanon, Spanje en meer!
ZONDAG 11 NOV
15.00 UUR

VOCAAL KWARTET SOARE
KATHELIJNE VAN DONGEN - SOPRAAN
EMILE VAN DER PEET - TENOR
COERT VAN DEN BERG - BAS
ELISABETH SCARLAT - PIANO
o.a. Mozart, Beethoven, Rossini, Bellini, Donizetti
VRIJDAG 16 NOV
20.00 UUR

RODE SAFRAAN
Concert & CD-presentatie
ANNA AZERNIKOVA - SOPRAAN
BASIA SCHULMAN - PIANO
Russische liederen en pianominiaturen van o.a. Glinka, Tsjaikovski, Rachmaninov en Sjostakovitsj
ZONDAG 18 NOV
15.00 UUR

KLARINET EN PIANO
PAUL KAISER - KLARINET
PATRICK HOPPER - PIANO
Ferdinand Ries, Ernest Chausson, Carl Nielsen en
Robert Muczynski
VRIJDAG 23 NOV
20.00 UUR
PIANORECITAL
ALEXANDER DROZDOV
Schubert en Chopin
ZONDAG 25 NOV
15.00 UUR
“DAT LEVEN IS VOORBIJ....”
IRINA PLYASSOVA - ZANG
NATHALIA BOKOVA - PIANO
onbekende schatten van Russische cultuur o.a. Shaporin, Molchanov, Sviridov
VRIJDAG 30 NOV
20.00 UUR
DOUCE FRANCE
JOSÉ VAN WAVEREN - ZANG
PIETER GRIMBERGEN - PIANO
Fauré, Prévert, Brel, Van Waveren
Expositie: foto’s van Elly van den Berg
Vanaf een half uur voor aanvang is de zaal open. Toegang vrij, na afloop collecte.
PARKEERADVIES: BURG. WEERTSPLANTSOEN

JAN FEB MAART APRIL MEI JUNI SEPT OKT NOV DEC
TERUG NAAR STARTPAGINA TERUG NAAR ARCHIEF